22 maja 2019 Nagrodzeni wolontariusze Bakcyla
Podczas III Kongresu Edukacji Finansowej i Przedsiębiorczości w dniu 27 marca zostali wyróżnieni najbardziej aktywni wolontariusze w roku 2018. Więcej
7 marca 2018 Deutsche Bank Instytucją Roku 2017 w kategorii Najlepsza jakość obsługi w kanałach zdalnych
Deutsche Bank został uhonorowany tytułem Instytucja Roku 2017. Bank otrzymał statuetkę w kategorii „Najlepsza jakość obsługi w kanałach zdalnych”. Więcej
8 kwietnia 2016 Deutsche Bank Polska laureatem Konkursu Liderów Świata Bankowości w kat. Najlepszy Bank Mały i Średni
Deutsche Bank został laureatem Konkursu Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń w kategorii Najlepszy Bank Mały i Średni 2015 roku. Nagrodę odebrał Prezes dr hab. Krzysztof Kalicki 6 kwietnia podczas Gali towarzyszącej wiosennej edycji Banking Forum.
22 stycznia 2016 Dr hab. Krzysztof Kalicki, Prezes Zarządu Deutsche Bank Polska, odznaczony Złotym Medalem Kopernika przez Związek Banków Polskich
Dr hab. Krzysztof Kalicki, Prezes Zarządu Deutsche Bank Polska, został odznaczony Złotym Medalem Kopernika Związku Banków Polskich. Odznaczenie to jest wyrazem podziękowania dla osób, które szczególnie przyczyniły się do dynamicznego rozwoju i bezpiecznego funkcjonowania polskiej bankowości.
15 grudnia 2015 Leszek Niemycki, Wiceprezes Zarządu Deutsche Bank Polska wśród Najlepszych Menedżerów 2015 roku
Bloomberg Businessweek Polska przedstawił ranking najlepszych menedżerów 2015 roku, którzy zostali wyłonieni na podstawie sondażu wśród szefów największych firm w Polsce. Na tegorocznej liście TOP20 znalazł się Leszek Niemycki, Wiceprezes Zarządu Deutsche Bank Polska.
15 lipca 2015 Deutsche Bank po raz kolejny Najlepszym Bankiem Inwestycyjnym w Polsce
Deutsche Bank po raz kolejny otrzymał prestiżową nagrodę w rankingu Awards for Excellence 2015 magazynu Euromoney w kategorii Najlepszy Bank Inwestycyjny w Polsce.
2 kwietnia 2015 Prezes Deutsche Bank wybrany Człowiekiem Roku bankowości
Prezes Deutsche Bank Polska, dr hab. Krzysztof Kalicki został laureatem Konkursu Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń w kategorii Człowiek Roku 2014 bankowości. Nagrodę odebrał 1 kwietnia podczas prestiżowej Gali towarzyszącej wiosennej edycji Banking Forum.
23 lutego 2015 Deutsche Bank liderem rynku kapitałowego według Giełdy Papierów Wartościowych
Deutsche Bank został uhonorowany nagrodą Giełdy Papierów Wartościowych za największą wartość uplasowanych akcji w 2014 roku. 19 lutego w siedzibie Giełdy w Warszawie odbyła się uroczysta Gala – Podsumowanie Roku Giełdowego 2014, podczas której liderzy polskiego rynku kapitałowego otrzymali wyróżnienia za osiągnięcia w ubiegłym roku.
13 listopada 2014 Deutsche Asset & Wealth Management otrzymał nagrodę „Inwestor Roku” w regionie Europy Środkowo - Wschodniej
Deutsche Asset & Wealth Management (DeAWM) został wyróżniony aż w trzech kategoriach, zdobywając jednocześnie najważniejszy tytuł „Inwestor Roku” w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, w ramach 4. edycji konkursu CEE Investment & Green Building Awards, organizowanego co roku przez magazyn EuropaProperty.
22 października 2014 Deutsche Bank Polska najlepszym bankiem dla biznesu wg Bloomberg Businessweek Polska
Deutsche Bank Polska został uznany za najlepszy bank dla biznesu w rankingu Business Premium 2014. Bank został doceniony za kompleksowe usługi skierowane do firm z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
13 czerwca 2014 Deutsche Bank Polska numerem jeden w kategorii banków konsumenckich oraz trzecim najlepszym bankiem finansującym nieruchomości
W tegorocznym rankingu "50 Największych Banków w Polsce” miesięcznika BANK Deutsche Bank Polska zwyciężył w kategorii „Consumer Finance” zajmując jednocześnie trzecie miejsce w zestawieniu najważniejszych banków finansujących nieruchomości.
4 listopada 2013 Deutsche Bank w piątce najsilniejszych marek sektora bankowego w zakresie publikacji w mediach - wyniki najnowszego badania Top Marka
Deutsche Bank już po raz trzeci z rzędu znalazł się w ścisłej czołówce najsilniejszych pod względem obecności medialnej marek sektora finansowego w najnowszym badaniu Top Marka, zrealizowanym przez miesięcznik Press oraz Press-Service Monitoring Mediów.
Podobnie jak w dwóch poprzednich latach, Deutsche Bank zajął 5. miejsce w zestawieniu i tym samym w dalszym ciągu znajduje się w gronie najczęściej i najlepiej opisywanych w mediach marek bankowych w Polsce.
11 października 2013 db Kredyt Konsolidacyjny zdobywcą godła Laur Konsumenta Top Marka 2013
W dziewiątej już edycji ogólnopolskiego plebiscytu popularności „Laur Konsumenta 2013” oferowany przez Deutsche Bank PBC db kredyt konsolidacyjny uzyskał najwyższe odznaczenie: „Laur Konsumenta Top Marka 2013” w kategorii kredytów konsolidacyjnych.
17 lipca 2013 Deutsche Bank po raz kolejny Najlepszym Bankiem Inwestycyjnym w Polsce
Deutsche Bank po raz kolejny znalazł się na podium prestiżowego rankingu Awards for Excellence 2013 magazynu Euromoney, otrzymując najwyższe wyróżnienie w kategorii „Best Investment Bank In Poland”. W poprzednim roku bank zwyciężył w kategorii „Best M&A House in Poland”, otrzymał także tytuł Najlepszego Banku Inwestycyjnego w Europie Środkowej i Wschodniej. Natomiast w latach 2010 i 2011 uznany został, podobnie jak w tej edycji rankingu, za Najlepszy Bank Inwestycyjny w Polsce.
19 czerwca 2013 Deutsche Bank PBC najlepszym bankiem finansującym nieruchomości
Deutsche Bank PBC zdobył pierwszą nagrodę w kategorii „Najlepszy Bank Finansujący Nieruchomości” w 18. edycji rankingu "50 Największych Banków w Polsce 2013” przeprowadzonego przez miesięcznik BANK.
13 maja 2013 Deutsche Bank po raz dziewiąty z rzędu wygrywa ranking Euromoney FX
Deutsche Bank po raz dziewiąty z rzędu zajął pierwsze miejsce w corocznym badaniu rynku walutowego. Łączny udział Deutsche Bank w globalnym rynku FX wyniósł 15,18%. Wyniki badania potwierdzają konsekwencję Banku w zakresie najwyższej jakości dostarczanych rozwiązań i obsługi Klienta.
24 stycznia 2013 Deutsche Bank na II miejscu w rankingu "Najlepsze banki w 2012 r." - ranking firmy badawczej Expandi
W niezależnym badaniu NetMonitor Banking Review opracowanym przez firmę badawczą Expandi we współpracy z portalem Wirtualna Polska analizie poddano wypowiedzi użytkowników Internetu na temat 20 największych banków w Polsce.
15 stycznia 2013 Deutsche Bank PBC jednym z najlepszych pracodawców
Deutsche Bank PBC został nagrodzony godłem „Lider Społecznej Odpowiedzialności - Dobry Pracodawca 2012” przyznawanym przez Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk oraz Forum Biznesu.
3 października 2012 Deutsche Bank w piątce najsilniejszych marek sektora bankowego w zakresie publikacji w mediach - wyniki najnowszego badania Top Marka
Deutsche Bank już po raz drugi z rzędu znalazł się w ścisłej czołówce najsilniejszych pod względem obecności medialnej marek sektora finansowego w najnowszym badaniu Top Marka, zrealizowanym przez miesięcznik Press oraz Press-Service Monitoring Mediów.
26 lipca 2012 BrandSpace nagrodzony dwoma Lwami na Międzynarodowym Festiwalu Kreatywności Cannes Lions
BrandSpace – specjalna przestrzeń poświęcona marce Deutsche Bank, zaaranżowana w jego siedzibie we Frankfurcie, została nagrodzona Złotym oraz Srebrnym Lwem przez jury Międzynarodowego Festiwalu Kreatywności Cannes Lions 2012.
12 lipca 2012 Deutsche Bank po raz kolejny Najlepszym Bankiem Inwestycyjnym w Europie Środkowej i Wschodniej
Deutsche Bank po raz kolejny znalazł się na podium prestiżowego rankingu magazynu Euromoney Awards for Excellence 2012 otrzymując najwyższe wyróżnienie w kategorii „Best M&A House in Poland”, jak również tytuł Najlepszego Banku Inwestycyjnego w Europie Środkowej i Wschodniej. Został także ogłoszony Najlepszym Globalnym Bankiem Inwestycyjnym.
20 kwietnia 2012 Deutsche Bank Najlepszym Zagranicznym Bankiem Inwestycyjnym według międzynarodowego magazynu EMEA Finance
Deutsche Bank otrzymał tytuł Najlepszego Zagranicznego Banku Inwestycyjnego przyznany w rankingu magazynu EMEA Finance, Europe Banking Awards 2011. Został także ogłoszony najlepszym Bankiem Inwestycyjnym w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, a także w Niemczech, Irlandii, Rosji i Wspólnocie Niepodległych Państw. Ceremonia oficjalnego wręczenia nagród Europe Banking Awards odbędzie się 17 maja w Londynie.
24 stycznia 2012 Deutsche Bank najlepszym bankiem w 2011 - ranking firmy badawczej Expandi
Deutsche Bank został liderem rankingu najlepszych banków według polskich internautów w 2011 roku. W niezależnym badaniu NetMonitor Banking Review opracowanym przez firmę badawczą Expandi na zlecenie Wirtualnej Polski analizie poddano wypowiedzi użytkowników Internetu na temat 20 największych banków w Polsce.
7 grudnia 2011 Prezes Zarządu Deutsche Bank Polska S.A. i Dyrektor Działu Podatków Grupy Deutsche Bank uhonorowani nagrodami Związku Banków Polskich
Prezes Zarządu Deutsche Bank Polska S.A. i Dyrektor Działu Podatków Grupy Deutsche Bank uhonorowani nagrodami Związku Banków Polskich
12 lipca 2011 Lider wśród banków inwestycyjnych w Polsce i najlepszy bank na świecie wg Euromoney
Deutsche Bank już drugi rok z rzędu zwyciężył w prestiżowym rankingu magazynu Euromoney Awards for Excellence 2011 otrzymując najwyższe wyróżnienie w kategorii Najlepszy Bank Inwestycyjny w Polsce. Został także ogłoszony najlepszym Bankiem Globalnym, a w ujęciu regionalnym uhonorowany tytułem Najlepszego Banku Inwestycyjnego w Europie Środkowo-Wchodniej.
11 lipca 2011 Deutsche Bank ponownie liderem wśród banków inwestycyjnych w Polsce
Deutsche Bank już drugi rok z rzędu zwyciężył w prestiżowym rankingu magazynu Euromoney Awards for Excellence 2011 otrzymując najwyższe wyróżnienie w kategorii Najlepszy Bank Inwestycyjny w Polsce.
9 maja 2011 Deutsche Bank po raz kolejny globalnym liderem rozwiązań z zakresu rynków walutowych
Deutsche Bank już siódmy rok z rzędu zwyciężył w prestiżowym rankingu FX Survey przeprowadzonym przez magazyn "Euromoney". Bank został uznany za największego globalnego dostawcę rozwiązań rynku walutowego, a jego udział w światowych transakcjach walutowych w 2010 r. wyniósł 15.64%.
11 stycznia 2011 Deutsche Bank najlepszym globalnym dostawcą rozwiązań na rynku instrumentów pochodnych według rankingu magazynu Risk 2010
Risk, międzynarodowy magazyn poświęcony zarządzaniu ryzykiem finansowym, nagrodził Deutsche Bank tytułem Najlepszego dostawcy instrumentów pochodnych w roku 2010. Już po raz trzeci w ciągu ostatnich 7 lat ta prestiżowa nagroda została przyznana Deutsche Bank.
20 grudnia 2010 Deutsche Bank najlepszym, globalnym bankiem roku 2010 według magazynu International Financing Review (IFR)
Międzynarodowy magazyn International Financing Review (IFR) uznał Deutsche Bank za najlepszą instytucję finansową na świecie przyznając Grupie nagrodę „Bank Roku 2010” w organizowanym co roku prestiżowym plebiscycie.
14 lipca 2010 Deutsche Bank najlepszym bankiem inwestycyjnym w Polsce i na świecie
Deutsche Bank zwyciężył w prestiżowym rankingu magazynu Euromoney Awards for Excellence 2010 w kategorii Najlepszy Bank Inwestycyjny w Polsce. Równocześnie Deutsche Bank został uznany Najlepszym Globalnym Bankiem inwestycyjnym, a w ramach wyróżnień dla regionu Europy Centralnej i Wschodniej otrzymał tytuły Najlepszego Banku w zakresie zarządzania ryzykiem i Najlepszego Banku oferującego rozwiązania rynku walutowego.
18 czerwca 2010 Deutsche Bank Polska nagrodzony za efektywność w konkursie Gazety Bankowej "Najlepsze Banki 2010"
17 czerwca podczas uroczystej Gali Gazety Bankowej wybrano zwycięzców konkursu "Najlepsze Banki 2010". Deutsche Bank Polska zdobył wyróżnienie za "Najlepszą Efektywność" w kategorii "Banki Duże".
15 czerwca 2010 Deutsche Bank największym globalnym dostawcą rozwiązań z zakresu rynków walutowych
Deutsche Bank już po raz szósty zwyciężył w prestiżowym rankingu FX Poll przeprowadzonym przez Euromoney. Bank został uznany za największego globalnego dostawcę rozwiązań rynku walutowego.
15 marca 2010 Złoty Certyfikat LEED dla Oddziału Deutsche Bank przy al. Jana Pawła II 19 w Warszawie
"Zielony Oddział" (tzw. Green Branch) Deutsche Bank PBC, znajdujący się przy al. Jana Pawła II 19 w Warszawie, otrzymał pierwszy w Polsce prestiżowy Certyfikat LEED Gold, który przyznawany jest budynkom spełniającym najwyższe wymagania w zakresie rozwiązań ekologicznych.
9 marca 2010 Deutsche Bank PBC jednym z najlepszych pracodawców w Polsce
W ramach pierwszej edycji badania przeprowadzonego w Polsce przez niezależny Instytut CRF (Corporate Research Foundation), Deutsche Bank PBC został uznany za jednego z najlepszych pracodawców w naszym kraju otrzymując jednocześnie certyfikat TOP Employers.
4 grudnia 2009 www.eliteprivatebanking.pl - internetowy serwis bankowości prywatnej Deutsche Bank PBC nagrodzony w konkursie World Luxury Award 2009
Serwis internetowy Deutsche Bank PBC poświęcony bankowości prywatnej - www.eliteprivatebanking.pl - został uhonorowany Finalist Award w prestiżowym, międzynarodowym konkursie World Luxury Award 2009, w ramach którego przyznawane są nagrody za najlepsze projekty reklamowe w segmencie dóbr luksusowych.
20 listopada 2009 Podwójny Superbrand dla Deutsche Bank
Deutsche Bank otrzymał prestiżową nagrodę "Superbrand Polska 2009" w kategorii konsumenckiej oraz tytuł „Business Superbrand 2009” w kategorii B2B. To jedne z najbardziej cenionych wyróżnień brandingowych na świecie, przyznawane markom, które odniosły szczególny rynkowy sukces i zyskały uznanie konsumentów.
9 lipca 2009 Deutsche Bank i dr Josef Ackermann uhonorowani przez Euromoney
Deutsche Bank błyszczał podczas uroczystej ceremonii wręczenia nagród Euromoney Awards for Excellence 2009, która odbyła się 8 lipca w Londynie. Zdobył aż 16 wyróżnień przyznawanych przez miesięcznik Euromoney, w tym prestiżową nagrodę za "Całokształt Osiągnięć oraz Nadzwyczajny Wkład w Rynek Finansowy" dla Dr Josefa Ackermanna, Prezesa Zarządu Deutsche Bank.
20 marca 2009 Deutsche Bank zwycięzcą konkursu Gazety Bankowej
Deutsche Bank PBC otrzymał statuetkę w kategorii "Systemy transakcyjne" za kompleksowe rozwiązanie obsługi kart płatniczych - Projekt kartowy CMS.
Navigation Fusszeile:
Ostatnia aktualizacja: 4.12.2018
Copyright © 2021 Deutsche Bank AG, Frankfurt am Main
Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy doświadczenia użytkownika. Jeśli zamkniesz to okno i kontynuujesz przeglądanie, zakładamy Twoją zgodę. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy i dowiedzieć się, w jaki sposób można wyłączyć pliki cookie, zobacz nasze Zawiadomienie o wykorzystywaniu plików Cookie.