24 grudnia 2019 Niezwykły świąteczny koncert Deutsche Bank Invites Aga Zaryan i Matt Dusk – Santa Claus is coming to…Warsaw
22 października 2019 Deutsche Bank mecenasem ECM50 Warsaw Festival
Deutsche Bank objął mecenatem ECM50 Warsaw Festival, podsumowujący jubileusz 50-lecia legendarnej monachijskiej wytwórni ECM Records. W ramach cyklu Deutsche Bank Invites 27 listopada odbędzie się finałowy koncert tego trzydniowego święta jazzu. Na scenie Centrum Praskiego Koneser wystąpią Maciej Obara Quartet, Giovanni Guidi Quintet i Marcin Wasilewski Trio. Więcej
20 maja 2019 W Zachęcie otwarto wystawę konkursową Spojrzenia – Nagroda Deutsche Bank
W Zachęcie – Narodowej Galerii Sztuki otwarto wystawę konkursową Spojrzenia – Nagroda Deutsche Bank. Projekt wspiera rozwój młodej sztuki polskiej, wyłaniając najciekawsze postawy artystyczne i promując najlepszych twórców młodego pokolenia w Polsce i za granicą. Laureata tego prestiżowego konkursu poznamy podczas uroczystej gali 6 czerwca. Wystawa potrwa do 30 czerwca 2019 roku. Więcej
25 lutego 2019 Koncerty Filharmoników Berlińskich w Polsce nagrodzone owacjami na stojąco
Filharmonicy Berlińscy pod batutą Yannicka Nézeta-Séguina wystąpili w ubiegłym tygodniu we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki i katowickiej sali koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. Muzycy wykonali La Mer Claude’a Debussy’ego oraz Symfonię B-dur op.100 Sergieja Prokofiewa. Rok 2019 to rok jubileuszowy dla Orkiestry i Deutsche Bank, który jako wyłączny partner wspiera Berliner Philharmoniker już od 30 lat. Więcej
11 lutego 2019 Filharmonicy Berlińscy – jedna z najlepszych orkiestr symfonicznych na świecie – zagrają we Wrocławiu i w Katowicach
Filharmonicy Berlińscy pod batutą Yannicka Nézeta-Séguina wystąpią we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki i katowickiej sali koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. Muzycy wykonają La Mer Claude’a Debussy’ego oraz Symfonię B-dur op.100 Sergieja Prokofiewa. Rok 2019 to rok jubileuszowy dla Orkiestry i Deutsche Bank, który jako wyłączny partner wspiera Berliner Philharmoniker już od 30 lat. Więcej
10 grudnia 2018 Grzegorz Turnau w ramach cyklu Deutsche Bank Invites
7 grudnia w Filharmonii Narodowej odbył się ostatni w roku 2018 koncert w ramach cyklu Deutsche Bank Invites. Tym razem zaproszenie Banku przyjął Grzegorz Turnau, który po raz pierwszy wystąpił z materiałem promującym jego najnowszy, anglojęzyczny album „Bedford School”. Wydarzenie to zainaugurowało trasę koncertową Bedford Tour zaplanowaną na najbliższe miesiące.
31 października 2018 Stacey Kent w ramach Deutsche Bank Invites
Wybitna wokalistka jazzowa Stacey Kent wystąpiła 30 października w Polsce w ramach organizowanego przez Deutsche Bank Polska cyklu Deutsche Bank Invites.
12 czerwca 2018 Kamasi Washington wystąpił w ramach cyklu Deutsche Bank Invites
Deutsche Bank Invites Kamasi Wasington to 46. wydarzenie w ramach cyklu, który realizowany jest przez Deutsche Bank Polska od 10 lat.
12 czerwca 2018 Deutsche Bank sponsorem turnieju golfowego Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup
W dniach 11-12 czerwca, odbędzie się kolejna, 12. już edycja, międzynarodowego golfowego turnieju dla kobiet – Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup.
5 czerwca 2018 Trzecie spotkanie z cyklu Deutsche Bank Nauki Mistrzów SENS
Trzecie spotkanie z cyklu Deutsche Bank Nauki Mistrzów poświęcone było sensowi życia.
17 listopada 2017 Deutsche Bank Nauki Mistrzów SUKCES
Drugie spotkanie w ramach cyklu Deutsche Bank Nauki Mistrzów poświęcone było różnorodnym obliczom SUKCESU.
30 października 2017 Koncert zespołu Raz Dwa Trzy w ramach cyklu Deutsche Bank Invites
29 października 2017 w Filharmonii Narodowej odbył się kolejny, czterdziesty piąty koncert w ramach cyklu Deutsche Bank Invites. Tym razem zaproszenie Banku przyjęli muzycy z zespołu Raz Dwa Trzy, którzy wystąpili w wyjątkowym programie złożonym z piosenek Wojciecha Młynarskiego.
27 października 2017 Spojrzenia 2017 – Nagroda Deutsche Bank
Od 8 września do 12 listopada w Zachęcie – Narodowej Galerii Sztuki można zobaczyć wystawę konkursową Spojrzenia 2017 — Nagroda Deutsche Bank. Projekt wspiera rozwój młodej sztuki polskiej, wyłaniając najciekawsze postawy artystyczne i promując najlepszych twórców młodego pokolenia w Polsce i za granicą. Laureatem konkursu, którego poznaliśmy podczas uroczystej Gali 26 października, została Honorata Martin. Drugą nagrodę otrzymał Przemek Branas. Spojrzenia odbywają się co dwa lata od 2003. Od samego początku Deutsche Bank jest mecenasem tego wydarzenia.
27 czerwca 2017 Ive Mendes kolejną gwiazdą cyklu Deutsche Bank Invites
24 czerwca w sali koncertowej NOSPR w ramach cyklu Deutsche Bank Invites wystąpiła brazylijska pieśniarka Ive Mendes. Koncert prowadził dziennikarz radiowy, fotograf i znawca muzyki Marcin Kydryński.
19 czerwca 2017 Zaproszenie do cyklu Deutsche Bank Invites przyjęła Suzanne Vega
W ramach cyklu Deutsche Bank Invites na warszawskiej scenie Teatru Palladium 16 czerwca wystąpiła amerykańska artystka, Suzanne Vega. Cykl muzyczny stworzony został przez Deutsche Bank w 2008 roku. Do tej pory odbyło się ponad czterdzieści koncertów, a pod patronatem Banku zgodzili się wystąpić tak niezwykli artyści, jak m.in.: Macy Gray, Yasmin Levy, Mariza, Ana Moura, Herbie Hancock, Chris Botti, Michael Bublé, Joe Cocker, Marcus Miller czy Branford Marsalis.
2 czerwca 2017 Deutsche Bank sponsorem Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup
W dniach 5-6 czerwca, odbędzie się kolejna, 11. już edycja, międzynarodowego golfowego turnieju dla kobiet – Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup. W trakcie 2-dniowych rozgrywek ponad 100 uczestniczek będzie rywalizowało o tytuł Mistrzyni turnieju, którego partnerem, od początku istnienia projektu, jest Deutsche Bank.
20 maja 2017 Deutsche Bank Polish Masters – cykl amatorskich rozgrywek golfowych
6 maja br. na polu golfowym Kalinowe Pola koło Świebodzina odbył się pierwszy turniej eliminacyjny w ramach naszego cyklu golfowego Deutsche Bank Polish Masters. Tegoroczna edycja to cykl najważniejszych w Polsce amatorskich rozgrywek z wielkim finałem w Rajszewie. Nagrodą dla zwycięzców będzie udział w zagranicznym turnieju
19 października 2016 Deutsche Bank Invites Makaruk Kino mocne - przedwojenne szlagiery w elektro-jazzowej aranżacji
26 września w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego zabrzmiały największe przeboje kina przedwojennego w wykonaniu takich artystów, jak Kasia Kowalska, Czesław Mozil, Robert Brylewski i Tomek Lipiński.
W ramach cyklu Deutsche Bank Invites wystąpił artysta elektro-jazzowy Dariusz Makaruk, producent, muzyk i pomysłodawca projektu „Kino Mocne”.
22 września 2016 Przedwojenne szlagiery w elektro-jazzowej aranżacji w ramach cyklu Deutsche Bank Invites
26 września kolejny koncert w ramach cyklu Deutsche Bank Invites. Tym razem w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego zabrzmią największe przeboje kina przedwojennego w wykonaniu takich artystów, jak Kasia Kowalska, Czesław Mozil, Robert Brylewski i Tomek Lipiński. Zaproszenie Banku przyjął artysta elektro-jazzowy Dariusz Makaruk, producent, muzyk i pomysłodawca projektu „Kino Mocne”.
22 września 2016 Finałowy turniej w ramach cyklu Deutsche Bank Polish Masters
W dniach 23-25 września br., na dwóch polach golfowych pod Warszawą: First Warsaw G&CC oraz Sobienie Królewskie G&CC, odbędzie się finałowy turniej w ramach amatorskiego cyklu golfowego Deutsche Bank Polish Masters. Nagrodą dla zwycięzców będzie udział w prestiżowych rozgrywkach golfowych na Majorce.
24 sierpnia 2016 Polska sztuka współczesna w Deutsche Bank KunstHalle do końca października
Do końca października w galerii Deutsche Bank KunstHalle w Berlinie można oglądać wystawę „Common Affairs” przedstawiającą prace polskich artystów – uczestników odbywającego się co dwa lata konkursu „Spojrzenia – Nagroda Deutsche Bank”. Konkurs, będący obecnie jednym z najważniejszych wydarzeń na polskiej scenie sztuki współczesnej, został zainicjowany w 2003 roku przez Zachętę Narodową Galerię Sztuki oraz Deutsche Bank.
11 lipca 2016 Polscy artyści współcześni w Deutsche Bank KunstHalle w Berlinie
Od 21 lipca w galerii Deutsche Bank KunstHalle w Berlinie będzie można zobaczyć wystawę „Common Affairs” przedstawiającą prace polskich artystów – uczestników odbywającego się co dwa lata konkursu „Spojrzenia – Nagroda Deutsche Bank”. Konkurs, będący obecnie jednym z najważniejszych wydarzeń na polskiej scenie sztuki współczesnej, został zainicjowany w 2003 roku przez Zachętę Narodową Galerię Sztuki oraz Deutsche Bank. Wystawa potrwa do końca października 2016.
6 czerwca 2016 Deutsche Bank sponsorem Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup
W dniach 6-7 czerwca, odbędzie się kolejna, 10 już edycja, międzynarodowego golfowego turnieju dla kobiet – Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup. W trakcie 2-dniowych rozgrywek ponad 100 uczestniczek będzie rywalizowało o tytuł Mistrzyni turnieju, którego partnerem, od początku istnienia projektu, jest Deutsche Bank.
6 maja 2016 Deutsche Bank Polish Masters - cykl amatorskich rozgrywek golfowych
Już 7 maja br. na polu golfowym Kalinowe Pola koło Świebodzina odbędzie się pierwszy turniej eliminacyjny w ramach naszego cyklu golfowego Deutsche Bank Polish Masters. Tegoroczna edycja to cykl najważniejszych w Polsce amatorskich rozgrywek z wielkim finałem w Rajszewie. Nagrodą dla zwycięzców będzie udział w zagranicznym turnieju.
30 marca 2016 Deutsche Bank Polska mecenasem 20. Wielkanocnego Festiwalu Ludwiga van Beethovena
Dobiegł końca 20. Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena. Jednym z mecenasów wydarzenia był Deutsche Bank Polska, który objął patronatem recital fortepianowy Konrada Skolarskiego, wybitnego polskiego pianisty. Koncert, który odbył się 20 marca w Sali Kameralnej Filharmonii Narodowej, cieszył się ogromnym zainteresowaniem melomanów. Publiczność mogła wysłuchać między innymi perfekcyjnie zinterpretowanej Sonaty fortapianowej cis-moll op. 27 nr 2, zwanej „Sonatą księżycową” Ludwiga van Beethovena, a także brawurowo zagranej II Sonaty fortepianowej b-moll op. 36 Sergiusza Rachmaninowa, którą Skolarski zdecydował się wykonać w trudniejszej i niezwykle rzadko granej publicznie wersji. Publiczność nagrodziła artystę owacjami na stojąco.
8 lutego 2016 Jain wystąpiła w ramach cyklu Deutsche Bank Invites
W ramach cyklu Deutsche Bank Invites w Fabryce Trzciny wystąpiła młoda francuska wokalistka Jain. Swoją niezwykłą energią zachwyciła publiczność.
11 grudnia 2015 The Puppini Sisters wystąpiły w ramach cyklu Deutshe Bank Invites
Ostatnim tegorocznym koncertem w ramach cyklu Deutsche Bank Invites był świąteczny performance w wykonaniu The Puppini Sisters, który odbył się 7 grudnia w warszawskiej Fabryce Trzciny.
19 listopada 2015 Marcus Miller, Leszek Możdżer i Zbigniew Namysłowski zagrali w ramach cyklu Deutsche Bank Invites
Koncert Deutsche Bank Invites Miller/Możdżer/Namysłowski odbył się 18 listopada na warszawskim Torwarze, gromadząc niemal pięciotysięczną widownię. W ramach całej trasy odbyło się 5 koncertów; poza Warszawą także w Poznaniu, Katowicach, we Wrocławiu i w Gdyni. Deutsche Bank był mecenasem trasy koncertowej artystów.
26 października 2015 Znamy laureatów konkursu Spojrzenia 2015 – Nagroda Deutsche Bank
W ubiegłym tygodniu podczas uroczystej gali poznaliśmy nazwiska zwyciężczyń konkursu Spojrzenia 2015 – Nagroda Deutsche Bank. Iza Tarasewicz i Ada Karczmarczyk to najciekawsze artystki sztuki współczesnej ostatnich lat. Deutsche Bank jest współorganizatorem konkursu od 12 lat.
14 września 2015 Finałowy turniej cyklu Deutsche Bank Polish Masters
W dniach 18-20 września br. na polu golfowym First Warsaw G&CC w Rajszewie pod Warszawą odbędzie się finałowy turniej w ramach cyklu golfowego Deutsche Bank Polish Masters. Nagrodą dla zwycięzców będzie udział w prestiżowych rozgrywkach golfowych w Portugalii.
25 sierpnia 2015 Deutsche Bank zaprasza na koncert online inaugurujący sezon 2015/2016
28 sierpnia 2015 roku miłośnicy muzyki klasycznej będą mieli możliwość bezpłatnie, w czasie rzeczywistym, za pośrednictwem strony www.db.com, uczestniczyć w inauguracji sezonu artystycznego 2015/2016 Filharmoników Berlińskich, jednej z najlepszych orkiestr w historii muzyki poważnej. Uczestnictwo online w koncercie jest możliwe dzięki specjalnej platformie internetowej - Digital Concert Hall. Ten innowacyjny w świecie muzyki projekt filharmonii cyfrowej jest efektem współpracy Filharmonii Berlińskiej i Grupy Deutsche Bank – wyłącznego mecenasa Orkiestry od 2002 r.
29 maja 2015 Deutsche Bank Polish Masters - cykl amatorskich rozgrywek golfowych
Już 31 maja br. na polu golfowym Toya Golf & CC we Wrocławiu odbędzie się pierwszy turniej eliminacyjny w ramach naszego cyklu golfowego Deutsche Bank Polish Masters. Tegoroczna edycja to cykl najważniejszych w Polsce amatorskich rozgrywek z wielkim finałem w Rajszewie. Nagrodą dla zwycięzców będzie udział w prestiżowych rozgrywkach golfowych w Portugalii.
15 maja 2015 Deutsche Bank sponsorem Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup
W dniach 18-19 maja, odbędzie się kolejna, 9 już edycja, międzynarodowego golfowego turnieju dla kobiet – Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup. W trakcie 2-dniowych rozgrywek ponad 100 uczestniczek będzie rywalizowało o tytuł Mistrzyni turnieju, którego partnerem, od początku istnienia projektu, jest Deutsche Bank.
8 grudnia 2014 Take 6 w ramach Deutsche Bank Invites
W ramach cyklu Deutsche Bank Invites w warszawskim Teatrze Dramatycznym 5 grudnia wystąpił zespół Take 6, amerykański sekstet wokalny, 10-krotni zdobywcy nagrody Grammy. Żywiołowy, pełen poczucia humoru i znakomity wokalnie występ zachwycił warszawską publiczność.
17 listopada 2014 Niezwykły koncert Filharmoników Berlińskich w Warszawie
Owacjami na stojąco zakończył się koncert Filharmoników Berlińskich, którzy wystąpili pod batutą Sir Simona Rattle’a w Filharmonii Narodowej 12 listopada. Deutsche Bank Polska, wyłączny partner orkiestry, był mecenasem tego wydarzenia. Muzycy wykonali poruszającą Stabat Mater Karola Szymanowskiego i arcydzieło muzyki poważnej – IX Symfonię Ludwiga van Beethovena.
7 listopada 2014 Filharmonicy Berlińscy – jedna z najlepszych orkiestr symfonicznych na świecie – zagrają w Warszawie
Filharmonicy Berlińscy pod batutą Sir Simona Rattle’a wystąpią w Filharmonii Narodowej 12 listopada. Deutsche Bank Polska, wyłączny partner orkiestry, jest mecenasem tego wydarzenia. To rok jubileuszowy dla Orkiestry i Banku, który wspiera Berliner Philharmoniker już od 25 lat. Muzycy wykonają Stabat Mater Karola Szymanowskiego i IX Symfonię Ludwiga van Beethovena.
7 października 2014 Chris Botti oczarował polską publiczność grając w ramach cyklu Deutsche Bank Invites
Polska publiczność mogła uczestniczyć w koncertach Chrisa Bottiego w Szczecinie, Gdyni, we Wrocławiu, w Zabrzu, Warszawie i w Poznaniu. Deutsche Bank Polska objął mecenatem trasę koncertową tego wybitnego trębacza.
6 października 2014 Deutsche Bank Polska partnerem konkursu Wizjonerzy 2014
Deutsche Bank Polska już po raz drugi został partnerem konkursu „Dziennika Gazety Prawnej” Wizjonerzy, w ramach którego nagradzane są wiodące postaci polskiego i międzynarodowego biznesu. Nagrody zostały wręczone podczas Europejskiego Forum Nowych Idei w Sopocie. Zgodnie z ideą konkursu docenieni zostali liderzy, którzy z odwagą realizują innowacyjne pomysły biznesowe, wprowadzając w życie przełomowe projekty i przedsięwzięcia.
29 września 2014 Floris de Vries zwycięzcą finałowego turnieju europejskiej zawodowej ligi golfa - Deutsche Bank Polish Masters
W dniach 24-28 września odbył się międzynarodowy turniej Deutsche Bank Polish Masters, klasyfikowany w ramach finału europejskiej zawodowej ligi Pro Golf Tour, w którym na polu Sobienie Królewskie Golf & Country Club zagrało 65 zawodowców z całej Europy, w tym 8 reprezentantów Polski.
29 września 2014 Deutsche Bank Polska partnerem strategicznym konkursu Polish Masters of Business 2014
Ideą konkursu i nagrody Polish Masters of Business jest docenienie i nagrodzenie najdynamiczniej rozwijających się firm sektora MSP w Polsce. Do rywalizacji o tytuł stanęło 140 najlepszych Małych i Średnich Przedsiębiorstw z całego kraju. Ogłoszenie Zwycięzców odbyło się podczas uroczystej Gali w Teatrze Capitol. Partnerem konkursu oraz towarzyszących mu wydarzeń był Deutsche Bank Polska, który od lat wspiera i docenia firmy odnoszące sukces na polskim rynku.
24 września 2014 Deutsche Bank Polish Masters - Finał europejskiej zawodowej ligi golfa
W dniach 24-28 września br. na polu golfowym Sobienie Królewskie G&CC pod Warszawą odbędzie się kolejna edycja najważniejszego w Polsce turnieju Deutsche Bank Polish Masters – 5-dniowego wydarzenia golfowego, w którym udział wezmą międzynarodowi finaliści europejskiej ligi golfa – Pro Golf Tour.
8 lipca 2014 Wystawa Victora Mana, laureata nagrody Deutsche Bank „Artysta Roku" w Zachęcie
W Zachęcie będzie można obejrzeć pierwszą w Polsce indywidualną wystawę rumuńskiego malarza Victora Mana, laureata nagrody „Artysta Roku" przyznawanej przez Deutsche Bank. Ekspozycja Victor Man. Zephir będzie dostępna dla zwiedzających do końca sierpnia.
5 marca 2014 Deutsche Bank Polska wspiera nadchodzący Szczecin Music Fest 2014
Podczas 11 edycji Szczecin Music Fest publiczność usłyszy amerykańskiego wokalistę jazzowego Kurta Ellinga, gitarzystę Pata Metheny’ego, francuskiego akordeonistę Richarda Galliano, jamajski zespół The Jolly Boys oraz izraelskiego wykonawcę Asafa Avidana. Festiwal rozpoczyna się w czwartek, 6 marca. Sponsorem głównym wydarzenia jest Deutsche Bank Polska.
11 grudnia 2013 Fredrika Stahl urzekła publiczność podczas koncertu Deutsche Bank Invites
Występ Fredriki Stahl w ramach cyklu Deutsche Bank Invites zachwycił widownię zgromadzoną w warszawskim Palladium. Artystka udowodniła, że połączenie eleganckiego jazzu i inteligentnego popu zapewnia doskonałą mieszankę muzycznych wrażeń.
12 listopada 2013 Koncerty Deutsche Bank Invites Nouvelle Vague zachwyciły polską publiczność
Deutsche Bank Invites Nouvelle Vague to kolejne koncerty w ramach cyklu realizowanego od 2008 roku przez Deutsche Bank PBC. Tym razem bank zaprosił do współpracy paryską formację muzyczną, która wystąpiła podczas minionego weekendu dla polskiej publiczoności w Warszawie, Poznaniu i we Wrocławiu.
25 października 2013 Łukasz Jastrubczak zwycięzcą Spojrzeń 2013 – Nagrody Fundacji Deutsche Bank
Zwycięzcą szóstej edycji Spojrzeń – Nagrody Fundacji Deutsche Bank został Łukasz Jastrubczak. Drugą nagrodę otrzymała Karolina Breguła. Werdykt jury poznaliśmy podczas uroczystej gali konkursu, która odbyła się wczoraj w Zachęcie.
30 września 2013 Maximilian Glauert zwycięzcą finałowego turnieju europejskiej zawodowej ligi golfa - Deutsche Bank Polish Masters
W dniach 26-29 września odbył się międzynarodowy turniej Deutsche Bank Polish Masters, klasyfikowany w ramach finału europejskiej zawodowej ligi Pro Golf Tour, w którym na polu Toya Golf & Country Club zagrało 73 zawodowców z całej Europy, w tym 9 reprezentantów Polski.
26 września 2013 Deutsche Bank Polish Masters - finał europejskiej zawodowej ligi golfa
W dniu dzisiejszym rozpoczyna się najważniejsze wydarzenie golfowe w Polsce tego sezonu – turniej Deutsche Bank Polish Masters, finał europejskiej zawodowej ligi Pro Golf Tour. W ramach rozgrywanych po raz pierwszy w Polsce finałowych rozgrywek międzynarodowi zawodnicy będą rywalizować na polu golfowym Toya Golf & Country Club we Wrocławiu.
30 sierpnia 2013 Deutsche Bank Polish Masters - Finał europejskiej zawodowej ligi golfa po raz pierwszy w Polsce
Już tylko miesiąc pozostał do najważniejszego golfowego wydarzenia w Polsce tego sezonu – turnieju Deutsche Bank Polish Masters, europejskiej zawodowej ligi Pro Golf Tour. W przeciągu kolejnych 2 tygodni rozstrzygnie się, którzy Polacy wezmą udział w 4-dniowym wydarzeniu golfowym, którego areną będzie mistrzowskie, 18-dołkowe pole golfowe Toya Golf & Country Club we Wrocławiu.
4 lipca 2013 Ruszyła II edycja programu wolontariatu pracowniczego Deutsche Bank
Już po raz drugi Pracownicy Grupy Deutsche Bank w Polsce będą mieli szansę podzielić się swoimi umiejętnościami, wiedzą oraz doświadczeniem biorąc udział w programie wolontariatu „Initiative Plus”.
8 czerwca 2013 Deutsche Bank sponsorem Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup
W dniach 10-11 czerwca, rozpocznie się kolejna, 7 już edycja, międzynarodowego golfowego turnieju dla kobiet – Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup. W trakcie 2-dniowych rozgrywek blisko 90 uczestniczek zmierzy się ze sobą o tytuł Mistrzyni turnieju, którego partnerem, od początku istnienia projektu, jest Deutsche Bank.
19 kwietnia 2013 Imany zagra na tegorocznym Szczecin Music Fest wspieranym przez Deutsche Bank PBC
W ramach Szczecin Music Fest 20 kwietnia 2013 roku w Hali Opery wystąpi francuska wokalistka Imany. Partnerem festiwalu od 7 lat jest Deutsche Bank PBC.
20 marca 2013 Wybrano finalistów konkursu Spojrzenia – Nagroda Fundacji Deutsche Bank 2013
W wyniku obrad Komitetu nominującego przeprowadzonych 19 marca 2013 roku do udziału w VI edycji konkursu Spojrzenia 2013 – Nagroda Fundacji Deutsche Bank zakwalifikowani zostali następujący artyści: Piotr Bosacki, Tymek Borowski, Karolina Breguła, Łukasz Jastrubczak, Agnieszka Polska.
29 stycznia 2013 Jazzowo na Podbeskidziu z Deutsche Bank PBC
Od 29 stycznia do 3 lutego po raz piętnasty w stolicy Podbeskidzia odbędzie się Bielska Zadymka Jazzowa. Mecenasem festiwalu od 7 lat jest Deutsche Bank PBC.
3 stycznia 2013 „Świąteczna Paczka dla Domu Dziecka” - akcja charytatywna Pracowników Deutsche Bank PBC
Już od 5 lat Pracownicy Deutsche Bank PBC angażują się w pomoc wychowankom zaprzyjaźnionych placówek opiekuńczych, biorąc udział w charytatywnej akcji „Świąteczna Paczka dla Domu Dziecka”. W tym roku przygotowali prezenty dla ponad 200 dzieci z 6 placówek w Pawlikowicach, Kątach Wrocławskich, Jaworze, Krośnie, Krakowie i Górcu.
12 grudnia 2012 Deutsche Bank PBC wspiera charytatywny spektakl dla dzieci w Teatrze Wielkim
Tradycyjnie na zakończenie roku, 16 grudnia, w Teatrze Wielkim w Warszawie odbędzie się świąteczny spektakl dla dzieci z ubogich regionów Polski, organizowany przez Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga. Wydarzenie oraz działalność Bractwa wspierane są przez Deutsche Bank PBC od 2005 roku.
19 października 2012 Avishai Cohen wystąpił w Warszawie w ramach cyklu Deutsche Bank Invites
Warszawska publiczność z żalem żegnała trio Avishaia Cohena, które w czwartkowy wieczór dało brawurowy występ w Klubie Palladium. Wirtuoz kontrabasu był gościem cyklu koncertowego Deutsche Bank Invites.
17 września 2012 Stephan Wolters zwycięzcą najbardziej prestiżowego, międzynarodowego turnieju golfowego w Polsce - Deutsche Bank Wrocław Open
W dniach 13-16 września odbył się międzynarodowy turniej Deutsche Bank Wrocław Open, klasyfikowany w ramach Europejskiej Ligi Golfa EPD Tour, w którym na polu Toya Golf & Country Club zagrało 53 zawodowców z całej Europy oraz 31 polskich amatorów.
6 września 2012 Deutsche Bank Wrocław Open - Europejska Liga Golfa. Najlepsi zawodnicy, największy turniej.
W dniach 13-16 września odbędzie się Deutsche Bank Wrocław Open - największe wydarzenie golfowe w Polsce dla zawodowców i amatorów.
23 lipca 2012 Avishai Cohen jesienią w Warszawie w ramach cyklu Deutsche Bank Invites
Prestiżowy Bass Player Magazine umieścił go wśród stu najlepszych basistów XX wieku. Grał z Bobbym McFerrinem, Herbiem Hancockiem, Alicią Keys, a także z the London Philharmonic Orchestra. Był jednym z najważniejszych muzyków Chick Corea New Trio. Kompozytor, autor piosenek, aranżer. Avishai Cohen, jedna z najbardziej wpływowych indywidualności młodej, jazzowej sceny zagra 18 października w warszawskim klubie Palladium w ramach cyklu Deutsche Bank Invites.
29 czerwca 2012 Jacek Żakowski z „Polityki” laureatem Nagrody im. E. Kwiatkowskiego
Laureatem tegorocznej XVII edycji Nagrody im. Eugeniusza Kwiatkowskiego został Jacek Żakowski z redakcji tygodnika "Polityka". Nagroda Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przyznawana jest corocznie wybitnym polskim dziennikarzom za najlepsze publikacje o tematyce ekonomicznej. Jej mecenasem i sponsorem od 8 lat jest Deutsche Bank PBC S.A.
31 maja 2012 Macy Gray na jedynym koncercie w Polsce w ramach cyklu Deutsche Bank Invites
Niezwykłym koncertem Deutsche Bank Invites Macy Gray w hali Torwar amerykańska wokalistka potwierdziła, że w muzyce soul i rock’n’rollowej rozrywce nie ma sobie równych. Artystka na jedynym koncercie w Polsce promowała swój najnowszy album Covered.
24 kwietnia 2012 Pierwszy i jedyny koncert Michaela Bublé w Polsce w ramach cyklu Deutsche Bank Invites
„Jesteście najbardziej energetyczną publicznością, jaka kiedykolwiek była na moim koncercie" – powiedział Michael Bublé do 10-tysięcznej widowni, zgromadzonej 23 kwietnia w Hali Ergo Arena, położonej na granicy Gdańska i Sopotu. Pierwszy koncert artysty w Polsce okazał się niezwykłą mieszanką perfekcyjnego show, humoru i spontanicznej zabawy.
27 marca 2012 Deutsche Bank na rzecz kultury - Opera "Wojna i Pokój" w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej
27 marca 2012 w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej odbyła się premiera spektaklu „Wojna i Pokój”, jednego z najważniejszych wydarzeń kulturalnych tego roku. Deutsche Bank z dumą dołączył do grona sponsorów tego wydarzenia.
12 marca 2012 Macy Gray wystąpi w Polsce w ramach cyklu Deutsche Bank Invites
Jej charakterystyczny, ochrypły głos trudno pomylić z jakąkolwiek inną wokalistką na świecie. Jest laureatką Grammy Award, MTV Award i dwukrotnie BRIT Award. Już niebawem będzie można ją zobaczyć i posłuchać na jedynym koncercie w Polsce, Deutsche Bank Invites Macy Gray, który odbędzie się 30 maja w warszawskiej Hali Torwar.
16 stycznia 2012 Zakończenie niezwykłej wystawy Pawła Althamera w Deutsche Guggenheim
Dzisiaj dobiega końca „Almech” – niezwykła wystawa Pawła Althamera w prestiżowym berlińskim Deutsche Guggenheim. Przez niemal trzy miesiące polski performer i rzeźbiarz tworzył sztukę „exhibition in progress”, w ramach której odwiedzający wystawę mogli stać się częścią powstającej na miejscu ekspozycji. Kuratorem wystawy był Nat Trotman z nowojorskiego Muzeum Guggenheima. Wystawę odwiedziło aż 28 tysięcy osób.
8 grudnia 2011 Nagroda European Excellence Award za projekt Edukacja w finansach
Edukacja w finansach, wspólny projekt Deutsche Bank PBC oraz Agory - Gazety Wyborczej i portalu Gazeta.pl, otrzymał prestiżową nagrodę European Excellence Award w kategorii komunikacja finansowa na grudniowej Gali europejskich nagród komunikacyjnych w Amsterdamie.
4 grudnia 2011 Platynowa płyta dla Deutsche Bank PBC
Deutsche Bank PBC otrzymał platynową płytę za mecenat albumu Agi Zaryan „A Book of Luminous Things”. Artystka oraz instytucje wspierające wydanie anglojęzycznego albumu inspirowanego życiem i twórczością Czesława Miłosza odebrały płyty w trakcie uroczystego koncertu Agi Zaryan, który odbył się 4 grudnia br. w Filharmonii Narodowej.
2 grudnia 2011 Już w niedzielę 4 grudnia jazzowe interpretacje poezji Czesława Miłosza w wykonaniu Agi Zaryan
W niedzielę 4 grudnia o godz. 19:00 w Filharmonii Narodowej w Warszawie odbędzie się galowy koncert z cyklu Deutsche Bank Invites. Aga Zaryan tego wieczoru zaprezentuje repertuar z interpretacjami poezji Czesława Miłosza.
29 listopada 2011 Michael Bublé wystąpi po raz pierwszy w Polsce!
Jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych 2012 roku będzie koncert Deutsche Bank Invites Michael Bublé, który odbędzie się 23 kwietnia 2012 roku w Hali Arena w Gdańsku. Będzie to pierwszy i jedyny występ artysty w Polsce.
14 listopada 2011 Fantastyczny występ Patricii Barber w ramach cyklu Deutsche Bank Invites
Wielka indywidualność muzyczna i pierwsza dama chicagowskiej sceny jazzowej wystąpiła w poniedziałek w Filharmonii w Szczecinie. Koncert Deutsche Bank Invites Patricia Barber zakończył się wielkim aplauzem publiczności i owacją na stojąco. Wcześniej artystka spotkała się ze swoimi fanami w Empiku.
28 października 2011 Wystawa polskiego artysty Pawła Althamera w berlińskim Deutsche Guggenheim
W piątek 28 października w prestiżowym Muzeum Deutsche Guggenheim w Berlinie otwarta została wystawa polskiego performera i rzeźbiarza - Pawła Althamera. W ramach unikalnego projektu "Almech", artysta tworzy ekspozycję na miejscu - zamierza rzeźbić postaci osób odwiedzających muzeum. Kuratorem wystawy jest Nat Trotman z nowojorskiego Muzeum Guggenheima.
21 października 2011 Konrad Smoleński laureatem konkursu Spojrzenia 2011
20 października 2011 roku decyzją międzynarodowego jury Konrad Smoleński został uznany najbardziej interesującym artystą młodej polskiej sceny artystycznej ostatnich dwóch lat. Zwycięzca otrzymał nagrodę o równowartości 15 tys. euro. Drugą nagrodę, trzymiesięczny pobyt studyjny w Villa Romana we Florencji otrzymał Honza Zamojski.
18 października 2011 Patricia Barber wystąpi w Szczecinie w ramach cyklu Deutsche Bank Invites
Chicago Tribune nazwał ją „najlepszą artystką jazzową pracującą obecnie na tej planecie“. Od ponad 20 lat oczarowuje swoim głosem zarówno publiczność jak i krytyków. Jest wokalistką i pianistką, w jej repertuarze znajdują się utwory z gatunku tradycyjnego jazzu i bluesa, ale można w nim znaleźć także standardy klasycznego rocka, jak „Black Magic Woman“, pierwotnie wykonywany przez Fleetwood Mac, później także przez Carlosa Santanę, czy „Light my fire“ – cover The Doors. Patricia Barber wystąpi 14 listopada 2011 r. w Filharmonii w Szczecinie w ramach cyklu Deutsche Bank Invites.
10 października 2011 Koncert symfoniczny Deutsche Bank presents: Piraci z Karaibów - ponad 100 wykonawców wystąpiło w niedzielę przed warszawską publicznością
Fantastyczna muzyka w wykonaniu Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus pod batutą Marcina Nałęcz-Niesiołowskiego, z towarzyszeniem Chóru Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.
5 października 2011 Maciej Samcik z „Gazety Wyborczej” laureatem Nagrody im. E. Kwiatkowskiego
Laureatem tegorocznej XVI edycji Nagrody im. Eugeniusza Kwiatkowskiego został Maciej Samcik – redaktor "Gazety Wyborczej". Nagroda przyznawana jest corocznie wybitnym polskim dziennikarzom za najlepsze publikacje o tematyce ekonomicznej. Jej mecenasem i sponsorem od 7 lat jest Deutsche Bank PBC S.A.
30 września 2011 Zakończył się największy turniej golfowy w Polsce
Największy polski turniej golfowy Deutsche Bank BMW Pro-Am Tour rozpoczął się w maju we Wrocławiu i zakończył wielkim finałem 24 i 25 września w Klubie Golfowym Lisia Polana pod Warszawą. W ciągu 5 miesięcy wzięło w nim udział ponad 400 golfistów, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Podczas sobotniego turnieju rozegrany został także charytatywny turniej gwiazd Deutsche Bank Pro-Am Stars, podczas którego zmierzyli się znani sportowcy i aktorzy.
24 września 2011 Yasmin Levy wystąpiła w Warszawie w ramach cyklu Deutsche Bank Invites
Niezwykle przejmujący i energetyczny koncert dała w sobotę Yasmin Levy w warszawskim klubie Palladium. Artystka wykonała utwory z pięciu dotychczas wydanych płyt, wśród nich także duet z nieżyjącym od 35 lat ojcem, Yitzhakiem. Po koncercie Yasmin Levy spotkała się we foyer z fanami. Koncert odbył się w ramach cyklu Deutsche Bank Invites.
19 września 2011 Finałowe rozgrywki Deutsche Bank BMW Pro-Am Tour
Już za kilka dni najlepsi golfiści w Polsce zmierzą się w Wielkim Finale najważniejszego polskiego turnieju golfowego Deutsche Bank BMW Pro-Am Tour. Dwudniowe rozgrywki odbędą się 24 i 25 września w podwarszawskim klubie golfowym Lisia Polana. Zmaganiom profesjonalistów towarzyszyć będzie golfowy turniej gwiazd – Deutsche Bank Pro-Am Stars.
22 sierpnia 2011 Koncert symfoniczny Deutsche Bank presents: Piraci z Karaibów
Już po raz drugi odbędzie się koncert muzyki filmowej z cyklu „Deutsche Bank presents”. Tym razem orkiestra symfoniczna wykona najsłynniejsze motywy z filmu “Piraci z Karaibów”. Całość wzbogacą multimedialne wizualizacje. Koncert odbędzie się 9 października w Sali Kongresowej w Warszawie.
16 sierpnia 2011 Deutsche Bank zaprasza na otwarty koncert inaugurujący sezon Filharmoników Berlińskich w Internecie
Dzięki wieloletniej współpracy jednej z najlepszych światowych orkiestr - Filharmonii Berlińskiej i Deutsche Bank internauci z całego świata – miłośnicy muzyki klasycznej, będą mieli możliwość bezpłatnie, za pośrednictwem strony www.db.com uczestniczyć w inauguracji sezonu artystycznego 2011/2012 Filharmoników Berlińskich. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń artystycznych w świecie muzyki poważnej.
10 maja 2010 Grupa Deutsche Bank uczciła 20-lecie obecności w Polsce spektaklem baletowym „Chopin”
9 maja 2010 w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej odbyła się premiera spektaklu baletowego „Chopin”, jednego z najważniejszych wydarzeń baletowych Roku Chopinowskiego. Sponsorem Głównym przedstawienia był Deutsche Bank, który w tym roku obchodzi jubileusz 20-lecia swojej działalności na rynku polskim.
29 stycznia 2010 Przeniesienie wystawy konkursowej „Spojrzenia” do Centrum Sztuki WRO z Zachęty Narodowej Galerii Sztuki
Spojrzenia - przyznawana od 2003 roku Nagroda Fundacji Deutsche Bank - to obecnie najwyższe i jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w dziedzinie sztuk wizualnych w Polsce. Nominacje konkursowe co dwa lata wskazują „najbardziej interesujących twórców młodej polskiej sceny artystycznej”, których dokonania w ciągu ostatnich lat przyciągnęły szczególną uwagę krytyków i kuratorów. Prace konkursowe tworzą następnie wystawę prezentowaną w warszawskiej Zachęcie.
22 października 2009 Konkurs Spojrzenia 2009 – Nagroda Fundacji Deutsche Bank rozstrzygnięty
22 października 2009 roku decyzją międzynarodowego Jury Wojciech Bąkowski został uznany najbardziej interesującym artystą młodej polskiej sceny artystycznej ostatnich dwóch lat. Zwycięzca otrzymał nagrodę o równowartości 15 tys. euro.
28 września 2009 Filharmonicy Berlińscy wywołali zachwyt
15-minutowa owacja na stojąco zakończyła długo wyczekiwany koncert Berlińskich Filharmoników - jednej z najsłynniejszych orkiestr symfonicznych świata. Koncert odbył się w ramach programu Deutsche Bank Classic.
19 września 2009 Ruszyła 4 edycja Konkursu Spojrzenia 2009 - Nagroda Fundacji Deutsche Bank
To już IV edycja odbywającego się raz na dwa lata konkursu Spojrzenia 2009 - Nagroda Fundacji Deutsche Bank na najbardziej interesujących twórców młodej polskiej sceny artystycznej. Wystawa jest prezentacją siedmiu artystów nominowanych do nagrody, uhonorowaniem ich działalności artystycznej, która w ciągu ostatnich dwóch lat przyciągnęła szczególną uwagę krytyków i kuratorów.
23 października 2007 Janek Simon zwycięzcą 3. edycji konkursu „Spojrzenia 2007 – Nagroda Fundacji Deutsche Bank”
22 października 2007 roku decyzją międzynarodowego Jury Janek Simon został uznany najbardziej interesującym artystą młodej polskiej sceny artystycznej. Zwycięzca otrzymał nagrodę o równowartości 10 000 euro.
22 listopada 2005 Maciej Kurak najbardziej interesującym młodym twórcą na polskiej scenie artystycznej
Maciej Kurak został uznany za najzdolniejszego polskiego artystę młodego pokolenia. Tak ‘brzmi decyzja Jury Konkursu „Spojrzenia 2005 - Nagroda Fundacji Deutsche Bank.
Laureat otrzymał nagrodę o równowartości 10.000 euro. Maciej Kurak został wybrany spośród twórców, którzy stanowią obecnie czołówkę młodej polskiej sztuki. Organizatorami konkursu są: Fundacja Deutsche Bank, Deutsche Bank Polska S.A. oraz Zachęta Narodowa Galeria Sztuki. Konkursowi patronuje Ministerstwo Kultury.
19 września 2003 Konkurs Spojrzenia 2003 – Nagroda Fundacji Deutsche Bank
Najciekawszy młody artysta polski zostanie wyłoniony w nowym konkursie „Spojrzenia”. W konkursie bierze udział grupa twórców, która w opinii ekspertów i jurorów, stanowi obecnie awangardę polskiej sztuki współczesnej. Organizatorami konkursu są: Fundacja Kultury Deutsche Bank, Deutsche Bank Polska S.A. oraz Zachęta Państwowa Galeria Sztuki.
Navigation Fusszeile:
Ostatnia aktualizacja: 4.12.2018
Copyright © 2021 Deutsche Bank AG, Frankfurt am Main
Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy doświadczenia użytkownika. Jeśli zamkniesz to okno i kontynuujesz przeglądanie, zakładamy Twoją zgodę. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy i dowiedzieć się, w jaki sposób można wyłączyć pliki cookie, zobacz nasze Zawiadomienie o wykorzystywaniu plików Cookie.